LAZERLE ÖLÇÜMDE DEVRİMSEL BİR ADIM

GapGun Pro temassız profil ölçüm sistemlerinin pazar lideri İngiliz üretici Third Dimension’ın (www.third.com) amiral gemisidir.

Geliştirilmiş işlem hızı, kullanım kolaylığı, taşınabilirliği ve sağlamlığı ile GapGun Pro boşluk&hiza, radyus, pah, çapak, havşa, çizik, kaynak&kapak, açı ve daha birçok ölçümü yapabilen gelişmiş bir kalite kontrol ekipmanıdır.

GAPGUN PRO’NUN PERFORMANSI VE PROFİL ÖLÇÜM KABİLİYETİ RAKİPSİZDİR

ÇOK HIZLI ÖLÇÜM KABİLİYETİ

GapGun Pro’nun yüksek hızlı işlemcisi ile artık ölçümler eskisinden çok daha çabuk, elle yapılan ölçüm tekniklerine göre 20 kata varan hız artışı ile ölçüm zamanını kısaltır ve verimliliği artırır.

RAKİPSİZ BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

GapGun Pro ölçüm yaptıkça veriyi dahili hafızasına kaydeder ve kesintisiz üretkenlik için WI-FI’ya otomatik bağlanır. Sonuçlar istedndiği zaman USB, Ethernet, Wi-Fi ya da şarj istasyonu aracılığı ile PC’ye gönderilir.

PAZARDAKİ EN İYİ KULLANICI ARAYÜZÜ

Renkli grafiksel kontrol planları operatöre nereyi nasıl ölçeceğini gösterir. Ekran pusulası ve renkli yönlendirme parçaya göre pozisyonlamaya kılavuzluk eder, aynı zamanda operatörler tolerans içi/dışı durumlarda ses ve titreşim ile uyarılırlar.

SAĞLAM YAPI

GapGun’ın gelişmiş, sağlam yapısı ve şok korumalı sensör kabı zorlu üretim koşullarına dayanabilmesini sağlar.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜLÜRLÜK & HASSAS ÖLÇÜM KABİLİYETİ

Daha geniş bir ölçüm aralığı için GapGun Pro farklı görüş alanı ve çözünürlülüğe sahip VChange sensörler ile kullanılabilir. GapGun Pro RET (Resolution Enhancement Technology) 10μ tekrarlanabilirlik ya da 50mm’lik ölçüm aralığını sağlayabilmek için her bir ölçümde 4000 veri noktasından fazlasını kullanır.

RAHATLIK İÇİN TAMAMEN TAŞINABİLİR

GapGun Pro dahili yüksek kapasiteli bataryası sayesinde başka bir enerji kaynağına ihtiyaç duymadan 4 saat çalıştırılabilir, yani bir PC’ye bağlanmış gibi ölçümleri aynı hassasiyet, güvenilirlik ve performans ile gerçekleştirir. Bağımsız olarak bir 6.5 saat daha çalıştırmak için hafif ve kolay takılabilir harici bataryasını takabilirsiniz.

GAPGUN PRO PAZARI YÖNLENDİREN BİRÇOK ÖZELLİK İLE DONATILMIŞTIR

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ DOKUNMATİK EKRAN

GapGun Pro’nun bir önceki GapGun modellerine göre 4 kat fazla çözünürlükteki büyük, renkli dokunmatik ekranı, oldukça hızlı, kolay kullanımlı ve piyasanın en iyisidir. Bir çok farklı koşulda bile okunabilir, ölçüm talimatlarını, sonuçları ve analizleri görebilirsiniz.

GENİŞ ALANLI VCHANGE SENSÖRLER

VChange sensörlerin geniş alanlı bir ölçüm kapasitesi vardır, birçok farklı yüzeyde ölçüm yapabilmeleri için lazer parametreleri otomatik olarak ayarlanır. GapGun Pro karbon fiber’den, çok parlak siyah boya ve krom’a kadar herşeyi ölçebilir.

İHTİYAÇLARINIZA GÖRE TAMAMEN ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

GapGun Pro genel birçok uygulamanın ölçümü için önceden ayarlanmış olarak gelir. Bu önyüklemeli ayarları kullanarak sonsuz sayıda varyasyonda oluşturabilirsiniz.

ANINDA SONUÇ ANALİZLERİ

Ölçüm alanının kesitlerini ve sonuçların analizlerini ekran üzerinde kırmızı/yeşil renklerle görebilir ve “geçer/geçmez” durumları için uyarı sesleri ile geribildirim alırsınız.

SONUÇLARI KOLAYCA DIŞA AKTARIN

GapGun Pro çıktısını tamamen özelleştirebilir ve sonuçları kolayca Excel, CSV, PDF, SQL, XML ve diğer formatlarda dışa aktarabilir. Aynı zamanda QDAS gibi bilinen birçok SPC yazılımına direkt veri gönderebilir.

ÖLÇÜM PLANLARINI PAYLAŞIN

Karmaşık uygulamalar için kolay anlaşılır Sanal Araçlar ve grafiksel ölçüm planları oluşturmak ve diğer GapGun’lar ile paylaşım için SPC3d yazılımına bağlanır.

WI-FI ÖZELLİĞİ

GapGun Pro bilgisayarınız ile WI-FI bağlantısı kurar ve sonuçları otomatik olarak ölçüm raporlarına dönüştürmek için gönderir.

ÇOK AMAÇLI MASAÜSTÜ STAND

GapGun Pro ile PC arasında, ölçüm planlarını ve sonuçları yüklemek için kullanılır. Aynı zamanda GapGun için bir şarj istasyonudur.