DATALYZER Yazılımları

Operatörler için kullanıcı dostu, mühendisler için ayarlaması kolay ve güçlü fonksiyonları ile etkili analizler yapabilen, sürekli iyileştirme prosesini yönetebilmek için gelişmiş ama kolay okunabilir raporlar verebilen SPC, FMEA, MSA ve OEE yazılımları.

DataLyzer® Spectrum veri toplamayı, tablo ve çizelge oluşturmayı, SPC ve OEE’nin analiz fonksiyonlarını otomatikleştiren gelişmiş ve gerçek zamanlı bir yazılım paketidir. DataLyzer® Spectrum 30 senelik bir sürekli gelişim ile farklı endüstrilerden binlerce müşterinin katkılarının bir sonucudur. SPC ve OEE yazılımları bir kurum organizasyonunda 3 farklı bölümü desteklemelidir, bunlar: – Kontrol bölümü (atölye) – İyileştirme bölümü (üretim planlama, bakım ve mühendislik) – Planlama bölümü’dür (yönetim). Farklı modüller her bölümün görevini en etkili şekilde yerine getirebilmesi için onlara doğru araçları sunmaktadır.

Sadece havacılık ve otomotiv endüstrisi ürün geliştirme sürecinde FMEA uygulamaktaydı. FMEA’nın sağladığı faydalar görüldükçe birçok endüstride uygulanır duruma geldi. DataLyzer FMEA kontrol planları ve FMEA’ların oluşturulması ve yönetilmesi sağlar. SPC modülüne entegre olduğundan kalite planlamayı ve üretim ile mühendislik arasındaki bilgi alışverişini geliştirir

PC Wizard gelişmiş bir kullanıcı arayüzü olan ve diğer DataLyzer® modülleri ile birlikte kullanılabilen bir SPC eğitim ve analiz yazılımıdır.  SPC Wizard prosesin iyileştirilmesi için güçlü araçlar sunar.