SILVER CLAMP : ÜRETİM ve İŞLEME İÇİN FİSKTÜR SİSTEMLERİ

Prototip üretimi ya da ön üretimde hızlı ve verimli sonuçlar isteniyorsa, hızlı, esnek ve kolay kullanımlı fisktür sistemleri gereklidir. Bunun sonucu olarak profesyoneller yenilikçi ve patentli MATRIX SILVER CLAMP sistemlerini tercih etmektedir.

Mükemmel form uyumu minimum güç ile maksimum kavrama sağlar, işleme sırasında oluşan mekanik kuvvetleri ise sorunsuzca karşılayabilir. Serbest yüzeyli ya da hassas yüzeyli parçalar için idealdir. SILVER CLAMP sistemleri kullanıcılara ihtiyaçları olan hassas bağlama sistemini her bir parça için ayrı ayrı fikstürler yapmaya/yaptırmaya gerek kalmadan ekonomik olarak sağlamaktadır.

Karmaşık geometrili parçalar hızlı ve kolay bir biçimde güvenli olarak sabitlenir. Geniş modüler aksesuarlar sayesinde MATRIX ile sonsuz olasılıkta sistemleri oluşturabilirsiniz. Tüm parçalar sadece tek bir avadanlık kullanılarak bir araya getirilebilir. Hafif işleme, prototip ve düşük sayılı üretimde SILVER CLAMP sistemleri olağanüstü sonuçlar verir.

SILVER CLAMP - X-CLAMP 100

100mm’lik çene açıklığı her marka tabla için ile ideal bir eklentidir. X-CLAMP 100 kendi başına bir çözüm olabildiği gibi, X-CLAMP 100 XL ve X-CLAMP 100 XXL setlerine de entegre edilebilir. En zor şekilli parçalarda bile en iyi kavramayı sağlar.

Bu set opsiyonel olarak plastik veya seramik pinli olarak da alınabilir.

MATRIX SILVER CLAMP X-Clamp 100

SILVER CLAMP - X-CLAMP 100 XL

Kalıp sabitlenmesi için en iyi çözümdür . Set modüllerinin ister kalıp tutucu istenirse destek elemanı olarak kullanılması tam bir devrimdir. Bir kaç basit adımda tablanız karışık geometrideki parçalar için tam bir fikstüre dönüşür, böylece her parça için en doğru fikstürü kullanıyor olursunuz.

Bu set opsiyonel olarak plastik veya seramik pinli olarak da alınabilir.

SILVER CLAMP - X-CLAMP 100 XXL

Farklı türdeki parçalar için en esnek çözümdür. Set modüllerinin ister kalıp tutucu istenirse destek elemanı olarak kullanılması tam bir devrimdir. Bir kaç basit adımda tablanız karışık geometrideki parçalar için tam bir fikstüre dönüşür, böylece her parça için en doğru fikstürü kullanıyor olursunuz.

Bu set opsiyonel olarak plastik veya seramik pinli olarak da alınabilir.

SILVER CLAMP - X-CLAMP 125

Daha büyük boyutlar ile doğru çözümdür. 125mm’lik çene açıklığı ile makine tablaları için bir destek sistemidir.

Bu set opsiyonel olarak plastik veya seramik pinli olarak da alınabilir.

SILVER CLAMP - X-CLAMP 40

Karmaşık geometrili küçük parçalar için ideal kalıp tutucu sistemdir.

SILVER CLAMP - X-SUPPORT 50

X-SUPPORT 50 ile setlerin üretim içinde kullanım alanları artırılabilir. Boyu ve kalıp tutma yüzeyinin düşük konstrüksiyon yapısı, sabitlemenin parçaya yakın olmasını sağlar. Sistem tüm SILVER CLAMP setleri ve modülleri ile uyumludur.

SILVER CLAMP - X-SUPPORT 40

X-SUPPORT 40 karmaşık geometrideki yüzeyli parçalar için ek bir kavrama sağlayan kolay kullanımlı ve ince kesitli bir destek sistemidir. Örneğin X-CLAMP 40 seti için ideal bir eklentidir.